Z dniem 1 sierpnia 2018 roku na katalogu Fenix nadejdą drobne zmiany organizacyjne.

23 listopada 2015

Uwagi

Wszelkie uwagi, pytania, zastrzeżenia, informacje itp. można zgłaszać w tej zakładce.


6 komentarzy:

 1. Przyjmujecie opowiadania z wattpada?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry! : )

  Mam pytanie: czy istnieje możliwość usunięcia obecnej reklamy i zamieszczenia nowej? Opcja poprawek/podmiany wszystkiego niespecjalnie mnie zadowala, gdyż zmieniło się praktycznie wszystko, więc to tak jakby nowy blogasek.

  Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby można było ją usunąć. ; )

  Pozdrawiam serdecznie,
  graf zer0.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie podanie tytułu, adresu oraz kategorii bloga, który ma być do usunięcia i ponowne zgłoszenie.

   Usuń
 3. Witam. Bardzo bym prosiła o zmianę opisu bloga "Biały Lotos" z kategorii fantasy pod adresem dragon-story.blogspot.com na ten:

  Wydawałoby się, że zostanie jednym z legendarnych Posiadaczy, odmieni życie na lepsze, a zainteresowanie rządu to znak stania się kimś ważnym, cennym. Zapewni dobrobyt. Niestety rzeczywistość okazała się okrutna. Sieć kłamstw, tajemnic, manipulacji i intryg znacznie utrudnia dostrzeżenie prawdy, która kryje się za zasłoną iluzji. Posiadacze nie tylko muszą zmierzyć się z trudnościami rzucanymi im przez los, ale również uważać na Alexa, namawiającego na współpracę ze Stowarzyszeniem Odrodzenia. Nikt jednak nie chce wyjawić prawdziwych zamiarów tej niebezpiecznej organizacji, a odmowa oznacza wojnę.
  Nadszedł czas na odblokowanie wspomnień, aby poznać przeszłość i wiedzieć, jaki powinien być następny krok. A prawda może być szokująca.
  Zaczyna się gra na śmierć i życie. Czy aby pokonać bestię, samemu trzeba stać się potworem?

  Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X